neděle6.4.2014
Francie
0
Česká republika
3
A • Detaily
Norsko
6
Slovensko
3
A • Detaily
Rakousko
4
Dánsko
5p
A • Detaily
pondělí7.4.2014
Slovensko
1
Francie
3
A • Detaily
Dánsko
1
Norsko
5
A • Detaily
Česká republika
2
Rakousko
1
A • Detaily
středa9.4.2014
Francie
7
Rakousko
2
A • Detaily
Dánsko
5
Slovensko
3
A • Detaily
Česká republika
2
Norsko
0
A • Detaily
čtvrtek10.4.2014
Dánsko
5
Francie
1
A • Detaily
Rakousko
5
Norsko
2
A • Detaily
Slovensko
1
Česká republika
3
A • Detaily
sobota12.4.2014
Slovensko
3
Rakousko
4sn
A • Detaily
Norsko
4
Francie
1
A • Detaily
Česká republika
5
Dánsko
1
A • Detaily
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2014 vyšly tyto články:

3.3.Vítěz přerovského mistrovství se utká s Japonskem o postup mezi elituMartin VoltrV olympijském roce se mistrovství světa žen nižších divizí letos konají vůbec poprvé. Složení týmů s příslušností k elitní skupině kopíruje osmičku účastníků proběhlých Her v Soči, proto do letošního kalendáře IIHF mohl přibýt i šampionát v Přerově. Jeho vítěz ale tentokrát bude muset v cestě do hlavní skupiny zdolat ještě jednu překážku – dodatečnou kvalifikaci na dva vítězné zápasy s osmým týmem olympijského turnaje, kterým se stalo Japonsko.
21.3.Předkrm domácího vrcholu: Juniorky se v Maďarsku poperou o světovou medailiMartin VoltrČeská reprezentace se na světové scéně pravidelně představuje ve velmi mladém složení s řadou juniorských hráček a letošní šampionát v Přerově nebude výjimkou. O to zajímavější bude sledovat také vrchol sezóny v podání výběru do 18 let, který čeká od 23. do 30. března 2014 mistrovství světa v maďarské Budapešti. Letošní cíl je vzhledem k síle ročníku 1996 jednoznačný – ovládnout evropskou konkurenci a po loňské čtvrté příčce tentokrát dosáhnout na bronzové medaile!
25.3.Reprezentace odstartovala přípravu, ve čtvrtek vyzve v Přerově SlovenskoMartin VoltrŽenská reprezentace v pondělí 24. března zahájila na přerovském ledě přípravný kemp před domácím mistrovstvím světa. Trenérům prozatím scházejí juniorky, které se k týmu připojí až po skončení svého šampionátu. Pětidenní mikrocyklus vyvrcholí přípravným utkáním proti výběru Slovenska, které je v Přerově na programu ve čtvrtek 27. března od 17 hodin. Vstup je stejně jako na celé mistrovství zdarma.
27.3.Češky rozhodly přípravný duel se Slovenskem v prodlouženíMartin VoltrPrvní část finální přípravy na domácí mistrovství světa vyvrcholila v Přerově utkáním české reprezentace se Slovenskem. Ve vedení se vystřídaly oba týmy a Češky byly v zápase aktivnějším týmem, v základní hrací době ho však k úspěšnému konci nedovedly. Stalo se tak až po třech minutách nastaveného času, kdy národnímu výběru vystřelila vítězství 3:2 po prodloužení kapitánka Alena Polenská.
27.3.Trenéři určili širší nominaci pro mistrovství světaMartin VoltrPo přípravném utkání se Slovenskem určili trenéři ženského národního týmu širší nominaci pro mistrovství světa Divize I, skupiny A, které se od 6. do 12. dubna 2014 uskuteční v Přerově. Ve výběru aktuálně figuruje celkem 25 hráček, finální nominace bude oznámena během druhého přípravného kempu v Liberci. Soupiska bude pro samotný šampionát zúžena o dvě útočnice, třetí brankářka bude s týmem trénovat pro případ zranění.
29.3.VIDEO: Na Přerov máme krásné vzpomínky, shodují se juniorkyDavid Soumar, Vojtěch JurákDvě velké akce během pouhých tří týdnů. Řada českých juniorek má na přelomu března a dubna pořádně našlapaný program, hned po mistrovství světa do 18 let je totiž čeká domácí seniorský šampionát. Do Přerova se ale mají opravdu proč těšit – z předloňského juniorského mistrovství totiž vědí, jakou podporu mohou od svých fanoušků očekávat!
30.3.Národní tým trénuje v Liberci. Chceme změnit prostředí, vysvětluje Jiří VozákMartin VoltrPrvní přípravný kemp absolvovala česká ženská reprezentace v Přerově, tedy v místě konání světového šampionátu. Od neděle 30. března do čtvrtka 3. dubna se ale bude připravovat v Liberci, kde také ve středu od 15 hodin odehraje přátelský duel s Norskem. Proti Slovenkám předvedl národní tým výkon s řadou chyb, teď už se ovšem začne naplno sehrávat a jak říká hlavní trenér Jiří Vozák, také se k němu okamžitě po příjezdu z Maďarska připojí juniorky.
31.3.Povedlo se. Juniorky předčily evropskou konkurenci a užívají si bronzovou radost!L. Vácha, V. Jurák, D. SoumarČeský ženský hokej slaví v sezóně 2013/14 první ze dvou velkých cílů jako splněný. Postarala se o to reprezentace do 18 let, která za sebou na mistrovství světa v Budapešti nechala celou evropskou konkurenci a domů se naprosto zaslouženě vrátila s bronzovými medailemi! Juniorky navíc dokázaly velmi slušně potrápit i zámořské velikány. Na bronz dosáhly poprvé po šesti letech, v Maďarsku uspěly díky síle ročníku 1996 i týmovému pojetí hry.
 
Krátké zprávy
Nejlepší hráčky turnaje
12.04.2014 - Direktoriát mistrovství světa určil nejlepší hráčky celého turnaje. Nejlepší brankářkou byla vyhlášena Klára Peslarová z České republiky, obránkyní Silje Holosová z Norska a útočnicí její spoluhráčka Andrea Dalenová.
Programy ke koupi!
09.04.2014 - Na zimním stadionu bude při zápase Češek s Norkami opět k dispozici hned vedle hlavního vchodu stánek, kde si budete moci zakoupit oficiální programy tohoto mistrovství světa.
Tisková konference živě
01.04.2014 - Online přenos z tiskové konference české ženské reprezentace před nadcházejícím šampionátem můžete sledovat zde.
Vítejte na novém webu
24.01.2014 - Právě byl spuštěn oficiální web IIHF Mistrovství světa žen divize I skupiny A. Šampionát se uskuteční na zimním stadionu v Přerově v termínu od 6. do 12. dubna 2014.
Rozpis zápasů
23.01.2014 - Na oficiálním webu byl zveřejněn rozpis zápasů nadcházejícího mistrovství světa žen divize I, skupiny A.
Facebook
Partneři MS
 
 
 
Partneři MS